Denizli Panjur Sistemleri


Panjur sistemleri hem işlevselliği hem de mimari yönü nedeniyle son yıllarda yapı sistemleri arasında sıkça tercih edilmektedir. Bunda panjur kullanımının avantaj ve faydaları etkilidir. Panjur kullanımı sayesinde pencere doğramaları daha az dış etkene ve güneşe maruz kaldığı için doğramaların ömrü uzar. Ayrıca Denizli Panjur Sistemleri ciddi manada bir ısı yalıtımı ve buna bağlı tasarruf sağlar. Mekan Uygulama merkezi olarak dilediğiniz renk ve modelde, dilediğiniz vasıfta 1. sınıf malzeme 1. sınıf işçilik ve bünyemizde çalışan mimarlarımızla mimari danışmanlık vermek suretiyle ve en iyi fiyat garantisiyle Denizli Panjur uygulamalarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Denizli Panjur Sistemleri & Denizli Panjur Fiyatları

Denizli Panjur alt türleri arasında manuel panjur olarak da bilinen eski tip makaralı panjurlar ve elektrikli panjur, otomatik panjur, motorlu panjur adlarıyla bilinen yeni tip panjurlar bulunur. Ayrıca major yapı olarak makara / motor sisteminin dışarıda haricen görünmediği ve yeni yapılarda daha çok tercih edilen entegre panjur sistemleri ve daha çok eski yapılarda gördüğümüz dıştan takma panjur olarak da bilinen kasanın dışarıda haricen bulunduğu yapılarda Denizli Panjur Sistemleri bulunur.

Denizli Panjur Fiyatları


Elbette bir ürün veya hizmet alırken fiyatlandırma hepimiz için önemlidir. Denizli panjur m2 fiyatları ve panjur fiyatları 2020 kullanılacak malzeme ve ekipman kalitesi, lamel çeşitleri, uygulama yapılacak ünitenin uygulamaya elverişliliği, toplam metrekare miktarı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişmektedir. 0542 473 75 78 numaramızdan bizi arayarak ücretsiz keşif & ücretsiz mimari danışmanlık & ücretsiz tekliflendirme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Denizli Panjur Sistemleri Lamel Renkleri

Dekoratif yönü itibariyle panjur lamellerinin farklı renkleri mevcuttur. Mekan Uygulama Merkezi olarak üretici firma olmamız sayesinde her renk lamel ve ayrıca her türlü panjur sistemleri ekipmanları elimizde bulunmaktadır. Son zamanlarda en sık tercih edilen lamel renkleri beyaz, krem, kahverengi, gümüş gri, antrasit ve siyah renk olarak şekillenmektedir.

Denizli Panjur Arıza & Panjur Tamiri


Panjur yaptırdıktan sonra panjurların rutin bakımlarının yapılması ve olası arızalarının vakit kaybetmeden giderilerek ürün ömrünün maksimize edilmesi de had safhada önemlidir. Firmamız Mekan Uygulama Merkezi, üretici ve uygulayıcı firma olmanın yanı sıra sizlere Denizli Panjur Tamiri hizmeti de sunmaktadır. Panjur arızası için tamir ve servis ihtiyaçlarınızda 0542 473 75 78 numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Denizli Kepenk Sistemleri


Panjur sistemleri işletme ve mağazalarda da kullanılması nedeniyle bazen Denizli Kepenk Sistemleri olarak da anılmakta ve bu bağlamda Otomatik Kepenk Fiyatları araştırması yapılmaktadır. Panjur sistemlerinin ticari ve endüstriyel alanlarda kullanımı mümkündür ancak ticari üniteler ve endüstriyel tesisler için biz daha çok Denizli Otomatik Kepenk Sistemleri uygulamalarını önermekteyiz.

Panjur Faydaları & Panjur Kullanmanın Avantajları

Panjur Kullanmanın Faydaları


Panjur kullanmanın başta da bir kısmını belirttiğimiz gibi pek çok faydası bulunmaktadır. Gelin Panjur Faydaları nelerdir maddeler şeklinde değerlendirelim:

1) Panjur sistemleri kapalı konumdayken pencerelerinizi açık tutabilirsiniz. Bu sayede panjur haşerelerin ve fare, sansar vb. canlıların içeri girmesini engeller.

2) Yazın ve kışın kapalı konumdayken ısı yalıtımını sağlar. Bu sayede yakıttan / ısınma masraflarından tasarruf sağlar. Kışın fırtına, kar yağışı gibi soğutucu etkenleri yazın doğrudan güneş ışığı gibi ısıtıcı etkenleri izole eder.

3) Isı yalıtımı yanı sıra ses yalıtımını sağlar. Günümüzde arazi azlığı ve dikey yapılanmanın kaçınılmazlığı binaların birbirine çok yakın olarak inşa edilmesine sebep olabilmektedir. Bu nedenle mahremiyet açısından hem ev içerisinin görülmemesi hem de ses yalıtımı önem kazanmaktadır. Ayrıca sağladığı ses yalıtımı dışarıdan da içeriye ses gelmesini engeller ve bu sayede gürültü kirliliği de izole edilmiş olur.

4) Güneş ışığı, rüzgar gibi doğal faktörlerin doğramaya temasını azaltarak veya keserek pencerelerin ömrünü uzatır.

5) Mimari yönüyle farklı lamel renkleri sayesinde yapınıza mimari bir dokunuş ve görsellik katar.

6) Pencereleri toz ve rüzgar gibi etkenlerden izole etmesi sayesinde pencere ve camların daha uzun süre temiz kalmasını sağlar ve bu sayede duyulan temizlik ihtiyacını da minimuma indirger.

7) Hırsızlara karşı caydırıcılığı artıran bir unsur olarak evinizin veya iş yerinizin emniyetine katkı sağlar.

Siz de panjur sistemleri uygulamaları için bizi 0542 473 75 78 numaramızdan arayabilirsiniz.