Denizli Panjur Tamiri


Hem mimari ve görsel yönü hem de işlevselliği açısından panjur kullanımı her yıl daha da artmaktadır. Dış aksamının yanı sıra iç aksama da sahip olan panjur sistemleri arıza da yapabilmektedir. Eski makaralı panjur ve yeni otomatik panjurların kendine göre arıza tipleri bulunsa da en sık görülen Denizli Panjur Arıza nedeni ip kopmasıdır. Askı ve kayış kopması yine sık görülen arızalardandır.

Denizli Panjur Arıza Tamiri & Panjur Servisi

Panjur Tamiri Nasıl Yapılır


Kullanıcılar çoğu zaman panjur tamiri nasıl yapılır araştırması yapsa da panjur arızaları genelde bireysel düzeyde giderilemez ve profesyonel destek gerekir. Mekan Uygulama Merkezi üretici ve uygulayıcı firma olmanın sağladığı avantajlar sayesinde hızlı bir şekilde Denizli Panjur Tamiri hizmeti sunan bir Denizli Panjur Servisi firmasıdır. 0542 473 75 78 numaramızdan bizi aramanız halinde 24 saat içerisinde panjur arızanızı yerinde tespit ediyor ve hızlı bir şekilde tamir sağlıyoruz. Üretici firma olmamız sayesinde elimizde hazırda bulunan her türden panjur sistemleri ekipmanı Denizli Panjur Tamiri kapsamında pek çok arızayı 24 saat içerisinde gidermemize olanak sağlıyor.

İp kopması haricinde eski modellerde makara arızaları sık görülürken Motorlu Panjur Tamiri ve Elektrikli Panjur Tamiri kapsamında ise motor arızaları ve elektronik arızalar meydana gelebilir. Ayrıca uzun yıllar kullanım sonucu yıpranan panjur lamelleri rüzgar ve olumsuz hava koşulları nedeniyle kısmen deforme olabilir. Tüm bu arızalar Denizli Panjur Tamir Servisi olarak tarafımızca giderilmektedir.

Ayrıca Mekan Uygulama Merkezi olarak arıza tamirini gerçekleştirdiğimiz panjurların temizliğini de gerçekleştiriyoruz.

Panjur Tamiri Fiyatları


Panjur tamiri fiyatları panjurlarda meydana gelen arızanın nevine göre değişiklik göstermektedir. Tam bir fiyat verebilmek için öncelikle arızanın yerinde teşhisi, malzeme ihtiyacı olup olmadığı ve işçilik giderlerinin tespiti gerekir.